Prapa te të gjitha raportet

Разно1

Raportuar ne kategorinë Të ndryshme nga Sandrã Petrovà ne 13:19, e hënë 14 tetor 2019

Dërguar tek Komuna e Qendër para 1 minutë

Еднаш ви пишував за овој проблем. дојдовте и поставивте столпчиња за да не се затвори дивиот паркинг. ви ги пуштам овие слики за да видите како граѓаните не ги почитуваат вашите закони. ги откорнаа столпчињата и еве сега се е по старо.

Ќе дојдете да го решите проблемот како што треба или ќе чекате пред избори како претходниот пат?

Во случај пораката да биде изигнорирана, ние ѓраѓаните ќе ги преземеме работите во наша рака.

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Ju lutem keni parasysh që përditësimet nuk dërgohen në komuna Informatat tuaja do të përdoren në përputhje me politikën tonë të privatsisë

Ju mund te paraqitni përditësimin…

A e keni fjalëkalimin?

Po, unë kam fjalëkalim

Keni harruar fjalëkalimin tuaj? Konfirmo me e-mail, duke siguruar një fjalëkalim të ri në atë pikë. Kur ju konfirmoni, fjalëkalimi do të rifreskohet.

Jo Me lejoni te konfirmoj perditesimin me email

Dhënia e emrit dhe fjalëkalimit janë opsionale, por ato lehtësojnë menaxhimin e raportimeve.