Prapa te të gjitha raportet

Разно1

Raportuar ne kategorinë Të ndryshme nga Aleksandar ne 12:30, e mërkurë 3 qershor 2020

Dërguar tek Komuna e Karposh para 4 minuta

Ве молам да се поправи дупката која се наоѓа на тротоарот кај паркингот на ул. роберт кох бр. 3

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Ju lutem keni parasysh që përditësimet nuk dërgohen në komuna Informatat tuaja do të përdoren në përputhje me politikën tonë të privatsisë

Ju mund te paraqitni përditësimin…

A e keni fjalëkalimin?

Po, unë kam fjalëkalim

Keni harruar fjalëkalimin tuaj? Konfirmo me e-mail, duke siguruar një fjalëkalim të ri në atë pikë. Kur ju konfirmoni, fjalëkalimi do të rifreskohet.

Jo Me lejoni te konfirmoj perditesimin me email

Dhënia e emrit dhe fjalëkalimit janë opsionale, por ato lehtësojnë menaxhimin e raportimeve.