Prapa te të gjitha raportet

Отпадни води1

Raportuar në kategorinë Ujëra të zeza nga anonim në 14:55, e diel 11 prill 2021

Dërguar tek Komuna e Karposh para 5 minuta

Отпадна канализациона цевка од станбена единица на ул. франклин рузвелт бр. 63 е пуштена да тече на јавна површина. ве молам да реагирате и сопственикот на станбената единица да изведе соодветен приклучок кон канализација.

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Ju lutem keni parasysh që përditësimet nuk dërgohen në komuna Informatat tuaja do të përdoren në përputhje me politikën tonë të privatsisë

Ju mund te paraqitni përditësimin…

A e keni fjalëkalimin?

Po, unë kam fjalëkalim

Keni harruar fjalëkalimin tuaj? Konfirmo me e-mail, duke siguruar një fjalëkalim të ri në atë pikë. Kur ju konfirmoni, fjalëkalimi do të rifreskohet.

Jo Me lejoni te konfirmoj perditesimin me email

Dhënia e emrit dhe fjalëkalimit janë opsionale, por ato lehtësojnë menaxhimin e raportimeve.