Prapa te të gjitha raportet

Разно1

Raportuar ne kategorinë Të ndryshme nga Afrodita Musliu ne 22:52, e martë 10 maj 2022

Корен од дрво оставен да стои веќе еден месец и повеќе. позади зграда на васил ѓоргов 33а и паркингот дилајла

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Përditësime

  • Дополнителна слика

    Postuar nga Afrodita Musliu ne 22:55, e martë 10 maj 2022

Komento apo Përditëso

Ju lutem keni parasysh që përditësimet nuk dërgohen në komuna Informatat tuaja do të përdoren në përputhje me politikën tonë të privatsisë

Ju mund te paraqitni përditësimin…

A e keni fjalëkalimin?

Po, unë kam fjalëkalim

Keni harruar fjalëkalimin tuaj? Konfirmo me e-mail, duke siguruar një fjalëkalim të ri në atë pikë. Kur ju konfirmoni, fjalëkalimi do të rifreskohet.

Jo Me lejoni te konfirmoj perditesimin me email

Dhënia e emrit dhe fjalëkalimit janë opsionale, por ato lehtësojnë menaxhimin e raportimeve.