Prapa te të gjitha raportet

Разно1

Raportuar ne kategorinë Të ndryshme nga Вулнет Вишко ne 16:01, e mërkurë 11 maj 2022

Пред зградата од дрвото виси голема гранка која може да повреди некој поминувач или паркирано возило

Поздрав

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Ju lutem keni parasysh që përditësimet nuk dërgohen në komuna Informatat tuaja do të përdoren në përputhje me politikën tonë të privatsisë

Ju mund te paraqitni përditësimin…

A e keni fjalëkalimin?

Po, unë kam fjalëkalim

Keni harruar fjalëkalimin tuaj? Konfirmo me e-mail, duke siguruar një fjalëkalim të ri në atë pikë. Kur ju konfirmoni, fjalëkalimi do të rifreskohet.

Jo Me lejoni te konfirmoj perditesimin me email

Dhënia e emrit dhe fjalëkalimit janë opsionale, por ato lehtësojnë menaxhimin e raportimeve.