Prapa te të gjitha raportet

Јавно осветлување1

Raportuar ne kategorinë Ndriçim publik nga Александар ne 08:06, e premte 3 qershor 2022

Здраво, светилката пред зграда не работи подолг период и е многу темно пред влезот.

Мислевме дека е опфатена со рестрикциите за струја, но насекаде по околните улици светат отсвен оваа.

Ќе ве замолам да ја промените. благодарам александар

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Ju lutem keni parasysh që përditësimet nuk dërgohen në komuna Informatat tuaja do të përdoren në përputhje me politikën tonë të privatsisë

Ju mund te paraqitni përditësimin…

A e keni fjalëkalimin?

Po, unë kam fjalëkalim

Keni harruar fjalëkalimin tuaj? Konfirmo me e-mail, duke siguruar një fjalëkalim të ri në atë pikë. Kur ju konfirmoni, fjalëkalimi do të rifreskohet.

Jo Me lejoni te konfirmoj perditesimin me email

Dhënia e emrit dhe fjalëkalimit janë opsionale, por ato lehtësojnë menaxhimin e raportimeve.