Prapa te të gjitha raportet

Разно1

Raportuar ne kategorinë Të ndryshme nga martina martinovska ne 16:22, e mërkurë 8 qershor 2022

Узурпирана улица од скопски пазар без пристап до дом за живеење и санитарни возола вратете ни ја улицата, овозможете ни пристап до домовите и донесете го дуп 3-10, за да не живееме веќе со ѓубрето од пазарот и смрадот на пазарџискиот контејнер во агонија.... не, не дискриминирајте во споредба со другите жители....без пристап и улица не се живее, па ни инвестирот неможеме да најдеме...а немаме ниту фекална канализација ... 8ва се куќите заробени во склоп на пазарот буњаковец. со почит м.мартиновска

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Ju lutem keni parasysh që përditësimet nuk dërgohen në komuna Informatat tuaja do të përdoren në përputhje me politikën tonë të privatsisë

Ju mund te paraqitni përditësimin…

A e keni fjalëkalimin?

Po, unë kam fjalëkalim

Keni harruar fjalëkalimin tuaj? Konfirmo me e-mail, duke siguruar një fjalëkalim të ri në atë pikë. Kur ju konfirmoni, fjalëkalimi do të rifreskohet.

Jo Me lejoni te konfirmoj perditesimin me email

Dhënia e emrit dhe fjalëkalimit janë opsionale, por ato lehtësojnë menaxhimin e raportimeve.